• Drenthe

    Stadspartij PLOP Assen www.plop-assen.nl
    Gemeentebelangen Tynaarlo Eelde www.gemeentebelangentynaarlo.nl
    Leefbaar Tynaarlo Tynaarlo www.leefbaartynaarlo.nl
    Comb. Gemeentebelangen Aa en Hunze Gieten www.gemeentebelangen-aaenhunze.nl
    Gemeentebelangen Coevorden Holsloot www.gembelcoevorden.nl
    Gemeentebelangen westerveld Vledder www.gb-westerveld.nl
    Belangen Buitengebied Coevorden Zweeloo www.bbc2014.nl

  • Flevoland

    Politieke Unie Noordoostpolder Emmeloord www.punop.nl
    Leefbaar Dronten Swifterband www.leefbaar-dronten.nl

  • Friesland

    Weststellingwerfs Belang Noordwolde www.weststellingwerfsbelang.nl
    Smallingerlands Belang Smallingerland www.smallingerlandsbelang.nl
    Vrijheid voor Allen Weststellingwerf www.vrijheidvoorallen.nl

     

  • Gelderland

     

    Progressief Sociaal Apeldoorn Apeldoorn www.psa-apeldoorn.nl
    Zuid Centraal Arnhem www.zuidcentraal.nl
    GemeenteBelangen Ede Bennekom www.gemeentebelangen-ede.nl
    Lokaal Belang Montferland s Heerenberg www.lbmmontferland.nl
    Gemeentebelangen Renkum Oosterbeek www.gemeentebelangenrenkum.nl
    Groep Pieper – Rook Rheden www.groeppieperrook.nl
    Gemeentebelangen Scherpenzeel Scherpenzeel www.gbscherpenzeel.nl
    Burgerbelangen Nu Wijk bij Duurstede www.burgerbelangen.nl
    GB Voorst Wilp www.gb-voorst.nl
    Stadspartij Zutphen-Warnsveld Zutphen www.stadspartijzutphen.nl

  • Groningen

     

    Kritisch Menterwolde Zuidbroek www.kritisch-menterwolde.nl

  • Limburg

     

    Democraten Echt-Susteren Echt www.democratenechtsusteren.nl
    Ons Kerkrade Kerkrade www.onskerkrade.nl
    Burgerbelangen Kerkrade Kerkrade www.burgerbelangen-kerkrade.nl
    Lokaal Peel en Maas Peel en Maas www.lokaalpeelenmaas.nl
    Voerendaal Actief Voerendaal www.voerendaalactief.nl
    Ronduit Open Leudal www.ronduitopen.nl

  • Noord-Brabant

     

    Breda ’97 Breda www.breda97.nl
    Transparant Deurne Deurne http://transparantdeurne.nl
    Dorpspartij Gemert Gemert www.dorpspartij.nl
    Helder Helmond Helmond www.helderhelmond.nl
    Gemeentebelangen Oosterhout Oosterhout www.gemeentebelangenoosterhout.nl
    Dorpsbelang Son en Breugel Son www.dorpsbelang.com
    VDG Oss www.vdg-oss.nl/

  • Noord-Holland

     

    Onafhankelijke Partij Alkmaar Alkmaar www.opa-alkmaar.nl
    Gemeentebelangen Bergen Bergen www.gemeentebelangen-bergen-nh.nl
    Leefbaar Diemen Diemen www.leefbaardiemen.nl
    HAP Haarlemmermeer http://haarlemmermeerseactievepolitiek.nl
    EEN Haarlemmermeer Haarlemmermeer http://een-haarlemmermeer.nl
    Heiloo 2000 Heiloo www.heiloo-2000.nl
    VOC Hoorn Hoorn www.voc.hoorn.nl
    Hoornse seniorenpartij Hoorn www.hoornse-seniorenpartij.nl
    Hoorns Belang Hoorn www.hoornsbelang.nl
    Kleurrijk Langedijk Langedijk www.kleurrijk-langedijk.nl
    Gemeente Belangen Medemblik Medemblik www.gemeentebelangen.info
    Seniorenpartij Schagen Schage4n www.seniorenpartijschagen.nl
    Onafhankelijke Partij Stede Broec Stede Broec http://onafhankelijkepartij.nl
    LGV Velsen http://lgv-velsen.nl
    LADA Winkel www.lada2010.nl
    ZOG (Zaanse onafhankelijke groepering Zaanstad www.zaanse-onafhankelijke-groepering.nl
    GBZ Zandvoort http://gbz.nu
    Positief Landsmeer Landsmeer www.positief-landsmeer.nl
    Hoorn Lokaal Hoorn http://hoorn-lokaal.nl

  • Overijssel

     

    Deventer Belang Deventer www.deventerbelang.nl
    Burgerbelangen Enschede Enschede www.burgerbelangenenschede.nl
    Leefbaar Haaksbergen Haaksbergen www.leefbaarhaaksbergen.nl
    Gemeente Belangen Hellendoorn www.gbhellendoorn.nl
    Burgerbelangen Hengelo Hengelo www.burgerbelangenhengelo.nl
    Volkspartij Ommen Vooruit Ommen www.vov-ommen.nl
    Gemeentebelang Rijssen Holten Rijssen Holten www.gb-rijssen-holten.nl
    Dorpen Centraal Tubbergen www.dorpencentraal.nl

  • Utrecht

     

    Burgerpartij Amersfoort Amersfoort www.burgerpartijamersfoort.nl
    Amersfoort 2014 Amersfoort www.amersfoort2014.nl
    Ronde Venen Belang De Ronde Venen ww.rondevenenbelang.nl
    Stadspartij Nuwegein Nieuwegein www.nuwegein.nl
    Lokaal Anders Soest Soest www.lokaalanderssoest.nl
    Inwonersbelangen Woerden Woerden www.inwonersbelangen.nl
    Lijst van der Does Woerden www.lijstvanderdoes.nl
    Seyst nu Zeist www.seyst-nu.nl

  • Zeeland

     

    Algemeen Belang Groot Hulst Hulst www.algemeenbelanghulst.nl
    Algemeen Belang Tholen Tholen www.algemeenbelangtholen.nl

  • Zuid-Holland

     

    Cromstrijen ’98 Cromstrijen www.cromstrijen98.nl
    Stadsbelangen Delft Delft www.stadsbelangen-delft.nl
    Beter Voor Dordt Dordrecht www.betervoordordt.nl
    Gemeente Belangen Hendrik-Ido-Ambacht www.gembel.nl
    Samen Beter Nieuwkoop Nieuwkoop www.samenbeternieuwkoop.nl
    PAB Papendrecht www.p-a-b.nl
    Onafhankelijk Papendrecht Papendrecht www.onafhankelijkpapendrecht.nl
    Leefbaar Rotterdam Rotterdam www.leefbaarrotterdam.nl
    Gemeente Belangen Schiedam Schiedam www.gemeentebelangenschiedam.nl
    PRO Sliedrecht Sliedrecht www.prosliedrecht.nl